Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to
AUTO SERWIS SKODA
Naprawy pogwarancyjne
Ireneusz Porębski
(tel/fax): 12 290 04 31
mobile: 501 702 650
pon-pt 8:00 - 16:00
sobota 8:00 - 12:00
Kraków, Biskupińska 23
[mapa strony]
O nas

Serwis samochodowy w Krakowie

 

Poznaj Auto Serwis Skoda

Warsztat samochodowy firmy Auto Serwis Skoda istnieje na rynku już od 25 lat. Zaczynaliśmy w Krakowie przy ulicy Lea 116 jeszcze pod nazwą Auto-Naprawa, a po pięciu latach przenieśliśmy nasz warsztat samochodowy na ulicę Głowackiego. Obecna lokalizacja obowiązuje od początku czerwca 2008 roku. Obecnie jesteśmy znani jako serwis mechaniczny i firma zajmująca się obsługą klimatyzacji. Do warsztatu samochodowego zapraszamy klientów, którzy są właścicielami pojazdów z grupy Volkswagena. Specjalizujemy się co prawda w naprawie Skody, ale zajmujemy się także na przykład naprawą Audi i Seata.

Najdłużej jesteśmy ze Skodą – oferta dotycząca tej marki jest u nas już od 25 lat. Tak bogate doświadczenie w świadczeniu usług serwis samochodowego i obsługi klimatyzacji gwarantuje odpowiednio wykonane zlecenie. W warsztacie samochodowym znajdziecie dobrego mechanika, który za pomocą odpowiedniego sprzętu najpierw zdiagnozuje stan Waszego pojazdu, a następnie naprawi to, co będzie w stanie.

Serwis skoda - zakres świadczonych usług:

naprawy pogwarancyjne samochodów grupy Volkswagena: mechanika silników i podzespołów, naprawa i regulacja silników, naprawa skrzyni biegów, naprawa zawieszeń, komputerowa diagnostyka silników, naprawa Skoda.

Od dłuższego czasu nasz serwis samochodowy dysponuje 2 podnośnikami samochodowymi, dzięki czemu prace mechaniczne postępują znacznie szybciej i sprawniej. Dysponujemy również zapleczem części zamiennych do samochodów marki Skoda. 

Serdecznie zapraszam Państwa do warsztatu samochodowego już na ulicę Biskupińską 23 (wjazd do warsztatu od ulicy Sudeckiej).

Z poważaniem właściciel serwis skoda Kraków - Ireneusz Porębski

  Tagi: Ireneusz Porębski, naprawa Skoda, samochodów, Audi, Volkswagen, renowacja, mechanik Kraków, Serwis pogwarancyjny, Kraków, mechanik skoda, warsztat Skody, serwis Skoda, Warsztat samochodowy, mechanik, warsztat mechaniczny, mechanik Skoda, Skoda Kraków, warsztat Skoda.

Aktualności:

KONFORT 760R 2 GAS READY - ta nowoczesna maszyna znalazła się właśnie w wyposażeniu naszego warsztatu. Spełniająca najwyższe normy ... czytaj więcej
Dla Państwa wygody oraz zwiększenia szybkości pracy, od grudnia 2009 roku w naszym zakładzie mechanicznym jest umieszczony drugi podnośnik ... czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia zmodernizowane strony internetowej Auto-Skoda Ireneusz Porębski. Wprowadziliśmy wiele poprawek, nie ... czytaj więcej

Naprawiamy marki:

loga seat skoda audi volkswagen

QrCode naszej firmy:

skoda auto

do odczytania wystarczy posiadać Smartphona z systemem Android oraz zainstalowaną darmową aplikację Barcode Scanner (do pogrania na Adnroid Market)