Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to
AUTO SERWIS SKODA
Naprawy pogwarancyjne
Ireneusz Porębski
pon-pt 8:00 - 16:00
sobota - zamknięte
Kraków, Biskupińska 23
[mapa strony]
O nas

O nas

Nasz serwis zlokalizowany w Krakowie działa nieprzerwanie od 25 lat. Początki firmy Auto Serwis Skoda sięgają lat 90-tych, kiedy to otworzyliśmy pierwszy zakład przy ulicy Lea 116,  jeszcze pod nazwą Auto-Naprawa. Po pięciu latach przenieśliśmy nasz warsztat na ulicę Głowackiego, aby ostatecznie w czerwcu 2008 roku zmienić lokalizację na obiekt przy ulicy Biskupińskiej 23. W trakcie niemal ćwierćwiecza zmienialiśmy nie tylko lokalizacje, ale również naszą firmę. Podnosiliśmy nasze kwalifikacje i poszerzaliśmy wiedzę oraz modernizowaliśmy używane technologie w zakresie serwisu pogwarancyjnego. Zmianie nie uległo jednak nasze podejście do klienta. Dziś – podobnie jak na początku działalności - jesteśmy nastawieni na zapewnianie mu jak najlepszej obsługi. Pozostaliśmy również wierni wybranej marce. Ze Skodą pracujemy już od 25 lat.

Nadal specjalizujemy się w naprawie Skody – jesteśmy w stanie zająć się zarówno starszymi modelami, jak i tymi najnowszymi. Pomoc znajdą u nas jednak również posiadacze innych aut należących do grupy Volkswagena, dlatego bez większych problemów realizujemy usługi dla właścicieli pojazdów marek Audi i Seat. Oprócz usuwania awarii w naszym serwisie wykonujemy okresowe przeglądy, wymiany olejów i części, a także regulacje silników i skrzyń biegów oraz obsługę klimatyzacji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do diagnostyki, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykrywać wszelkie nieprawidłowości działania pojazdu. Natomiast umiejętności zatrudnionych mechaników pozwalają nam  zagwarantować, że po wizycie w naszym warsztacie Państwa auto będzie działać bez zarzutu.

apogwancyjne samchodów grupy Volkswagena: mechanika silników i podzespołów, naprawa i regulacja silników, naprawa skrzyni biegów, naprawa zawieszeń, komputerowa diagnostyka silników, naprawa Skoda.

Od dłuższego czasu nasz serwis samochodowy dysponuje 2 podnośnikami samochodowymi, dzięki czemu prace mechaniczne postępują znacznie szybciej i sprawniej. Dysponujemy również zapleczem części zamiennych do samochodów marki Skoda. 

Serdecznie zapraszam Państwa do warsztatu samochodowego już na ulicę Biskupińską 23 (wjazd do warsztatu od ulicy Sudeckiej).

Z poważaniem właściciel serwis skoda Kraków - Ireneusz Porębski

  Tagi: Ireneusz Porębski, naprawa Skoda, samochodów, Audi, Volkswagen, renowacja, mechanik Kraków, Serwis pogwarancyjny, Kraków, mechanik skoda, warsztat Skody, serwis Skoda, Warsztat samochodowy, mechanik, warsztat mechaniczny, mechanik Skoda, Skoda Kraków, warsztat Skoda.

Aktualności:

KONFORT 760R 2 GAS READY - ta nowoczesna maszyna znalazła się właśnie w wyposażeniu naszego warsztatu. Spełniająca najwyższe normy ... czytaj więcej
Dla Państwa wygody oraz zwiększenia szybkości pracy, od grudnia 2009 roku w naszym zakładzie mechanicznym jest umieszczony drugi podnośnik ... czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia zmodernizowane strony internetowej Auto-Skoda Ireneusz Porębski. Wprowadziliśmy wiele poprawek, nie ... czytaj więcej

Naprawiamy marki:

loga seat skoda audi volkswagen

QrCode naszej firmy:

skoda auto

do odczytania wystarczy posiadać Smartphona z systemem Android oraz zainstalowaną darmową aplikację Barcode Scanner (do pogrania na Adnroid Market)