Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to
AUTO SERWIS SKODA
Naprawy pogwarancyjne
Ireneusz Porębski
(tel/fax): 12 290 04 31
mobile: 501 702 650
pon-pt 8:00 - 16:00
sobota - zamknięte
Kraków, Biskupińska 23
[mapa strony]
Oferta warsztatu » Serwis mechaniczny

Serwis mechaniczny

serwis_01

Zgłoś się do nas! Pomożemy w przypadku dowolnego samochodu każdej z tych marek. Sprawdź szczegółowy zakres usług naszego serwisu mechanicznego. Staramy się, aby nasz warsztat samochodowy był odpowiednio wyposażony i mógł zawsze pomóc Państwu we wszystkich kwestiach  związanych z mechaniką samochodową i obsługą klimatyzacji.

Zakres oferty naszego warsztatu samochodowego

Zakres oferty naszego warsztatu samochodowego obejmuje pełną obsługę samochodów marek Skoda, Audi, Seat i Volkswagen – od przeprowadzania szczegółowej diagnostyki, przez przeglądy okresowe po wymianę części, usuwanie awarii po kompleksowe remonty Aut.

Klienci powierzając nam swoje pojazdy, mogą być spokojni o efekt naszej pracy.   

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń do diagnostyki komputerowej jesteśmy w stanie wykryć nawet drobne odstępstwa od normy w pracy silnika, skrzyni biegów, zwieszeń i innych podzespołów. Uzyskane tę drogą dane pozwalają następnie naszym mechanikom przeprowadzić ich regulację i tym samym sprawić, że będą działać nienagnanie, co przełoży się na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

W naszym warsztacie samochodowym wymieniamy również wszystkie zużyte części na nowe. Wykorzystujemy oryginalne elementy jak również markowe zamienniki.

Nasza oferta  obejmuje także inne działania – współpracujemy z firmą, która usuwa wgniecenia bez lakierowania. W trosce nie tyle o komfort, co samo bezpieczeństwo jazdy, warto poddawać swoje auto regularnej kontroli.  Jeżeli szukacie serwisu pogwarancyjnego u dobrego mechanika w Krakowie, to jesteśmy tą firmą, która Wam pomoże. Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie.

 

Aktualności:

KONFORT 760R 2 GAS READY - ta nowoczesna maszyna znalazła się właśnie w wyposażeniu naszego warsztatu. Spełniająca najwyższe normy ... czytaj więcej
Dla Państwa wygody oraz zwiększenia szybkości pracy, od grudnia 2009 roku w naszym zakładzie mechanicznym jest umieszczony drugi podnośnik ... czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia zmodernizowane strony internetowej Auto-Skoda Ireneusz Porębski. Wprowadziliśmy wiele poprawek, nie ... czytaj więcej

Naprawiamy marki:

loga seat skoda audi volkswagen

QrCode naszej firmy:

skoda auto

do odczytania wystarczy posiadać Smartphona z systemem Android oraz zainstalowaną darmową aplikację Barcode Scanner (do pogrania na Adnroid Market)